Tradycja - Rzetelność - Profesjonalizm
Firma H. Skrzydlewska

FIRMA H. SKRZYDLEWSKA ISTNIEJEMY OD 1937r.

Telefony czynne całą dobę

Upamiętnienie ŚP. Katarzyny Socik – wieloletniej pracownicy Firmy H. Skrzydlewska

24.04.2024

Pani Katarzyna Socik była dla Firmy H. Skrzydlewska osobą niebagatelnej wagi. Pracownica z ponad 20-letnim stażem piastująca wysoką pozycję kierowniczą, która każdego dnia udowadniała, iż jest profesjonalistą w każdym calu. Pani Katarzyna bez żadnego zarzutu, skargi czy błędu wypełniała wszystkie powierzone jej obowiązki dbając o każdy szczegół danego miejsca, projektu czy zadania jakie miała powierzone. Zawsze można było na nią liczyć, zawsze dawała z siebie ponad 100% tego co od niej oczekiwano i zawsze wszelakie trudy oraz wyzwania przezwyciężała z uśmiechem na ustach i pozytywnym nastawieniem.

Informacja o jej śmierci była dla nas wiadomością całkowicie druzgoczącą i łamiącą serce. Już teraz wiemy, iż nasza Kasia pozostanie w naszych duszach niezastąpiona na zawsze. Ilość ciepła, przyjaźni i troski jakimi nas otaczała są z nami do teraz i będą prawdopodobnie na resztę życia tych wszystkich, którzy mieli tą niebywałą przyjemność poznać ją osobiście.

Pani Katarzyna Socik na zawsze pozostanie uznana jako elita Firmy H.Skrzydlewska.

Pokój jej Duszy

W imieniu właścicieli oraz pracowników Firmy H. Skrzydlewska składamy Rodzinie wyrazy współczucia z powodu śmierci Pani Katarzyny Socik.