Tradycja - Rzetelność - Profesjonalizm
Firma H. Skrzydlewska

FIRMA H. SKRZYDLEWSKA ISTNIEJEMY OD 1937r.

Telefony czynne całą dobę

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedzacie Państwo stronę internetową Firmy H. Skrzydlewska. Jesteśmy firmą rodzinną, posiadamy bogate tradycje i należymy do najbardziej znanych na łódzkim rynku. Swoją działalność prowadzimy w dwóch obszarach. Od początku istnienia – od 1937 roku – zajmujemy się uprawą i sprzedażą kwiatów, a od 1990 roku wykonujemy też usługi pogrzebowe. W obu dziedzinach znani jesteśmy z profesjonalizmu i solidności świadczonych usług.

Nasza firma jako jedna z pierwszych uzyskała certyfikat jakości ISO 9001 : 2008. Należy do międzynarodowej sieci Interflora skupiającej najlepsze firmy kwiaciarskie z całego świata. Od wielu lat jesteśmy strategicznym sponsorem Klubu Żużlowego „Orzeł” Łódź. Wspieramy młodych sportowców wielu dyscyplin. Ufundowaliśmy stypendia dla łódzkich studentów na prestiżowych uczelniach w Petersburgu i Rzymie.

Firma H. Skrzydlewska prowadzi największą sieć kwiaciarni, salonów kwiatowych oraz biur pogrzebowych na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. Posiada dwa najnowocześniejsze w regionie łódzkim krematoria. Zasoby i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie naszych Klientów. Zapewniamy serwis kwiatowy różnych uroczystości i spotkań. Wykonamy wszystkie czynności związane z realizacją kompleksowej usługi pogrzebowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.