Tradycja - Rzetelność - Profesjonalizm
Firma H. Skrzydlewska

FIRMA H. SKRZYDLEWSKA ISTNIEJEMY OD 1937r.

Telefony czynne całą dobę

Kwiaciarnia i biuro pogrzebowe H.Skrzydlewska otwarte w Pabianicach!

19.12.2022

Zapraszamy do najnowszej kwiaciarni i biura pogrzebowego H.Skrzydlewska przy ulicy Orlej 24 w Pabianicach. Na wszystkich, którzy zdecydują się na zakupy w kwiaciarni czekają 30-procentowe rabaty! Na usługi pogrzebowe również oferujemy zniżki. 

To już tradycja firmy H. SKRZYDLEWSKA, że każda nowo otwarta kwiaciarnia oferuje promocję cenową na kwiaty i wszystkie dostępne produkty. Tym razem otwarcie wypada przed świętami, więc każdy, kto szuka wyjątkowych bożonarodzeniowych stroików, wieńców, choineczek czy gwiazdy betlejemskiej kupi je w z 30-procentowym rabatem. Również tańsze będą bukiety okolicznościowe, a także wiązanki i ozdoby, którymi zamierzamy przystroić groby najbliższych.

44 kwiaciarnie pod marką H.SKRZYDLEWSKA

Decyzja o wejściu marki H. SKRZYDLEWSKA do Pabianic nie jest przypadkowa. Firma od lat rozwija sieć swoich kwiaciarni w Łodzi i okolicznych miejscowościach, gdzie dziś działają 44 kwiaciarnie z logo H. SKRZYDLEWSKA, w których można zaopatrzyć się w świeże kwiaty, zamówić piękne wiązanki i wieńce, a także przystroić domy i mieszkania w świąteczne ozdoby.

– O Pabianicach myśleliśmy już od dłuższego czasu, szukaliśmy jednak odpowiedniej lokalizacji. Zdecydowaliśmy się na budynek po dawnej „Skałce” ze względu na jego doskonałą lokalizację – mówi Witold Skrzydlewski, właściciel największej w Polsce sieci kwiaciarni działających pod marką H. SKRZYDLEWSKA.

Budynek został wyremontowany, efektownie rozbudowany i zyskał nowoczesny wygląd. Kwiaciarnia zachęca do wejścia przeszkloną witryną. Z kolei w biurze pogrzebowym czekają specjaliści, którzy pomogą w załatwieniu wszystkich formalności pogrzebowych.

Przygotowane w kwiaciarniach sieci H. SKRZYDLEWSKA świąteczne choineczki, stroiki, wieńce i gwiazdy betlejemskie przywołają magię świąt, zachwycą zarówno gości, jak i wszystkich domowników. Warto skorzystać i zaopatrzyć się w świąteczne akcesoria.