Tradycja - Rzetelność - Profesjonalizm
Firma H. Skrzydlewska

FIRMA H. SKRZYDLEWSKA ISTNIEJEMY OD 1937r.

Telefony czynne całą dobę
20.12.2022

W Pabianicach przy ul. Orlej 24 działa biuro pogrzebowe Firmy H.Skrzydlewska. Na miejscu otrzymać można wsparcie we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu.

Utrata bliskiej osoby jest zawsze bolesnym wydarzeniem w naszym życiu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Pabianic, w sobotę 17 grudnia przy ul. Orlej 24 otworzyliśmy biuro pogrzebowe. W ten sposób chcemy ułatwić Państwu załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od transportu osoby zmarłej, poprzez wybór sposobu pochówku – kremacja lub pochówek tradycyjny, wybór urny czy trumny, zadbanie o odpowiednią oprawę, dobór kwiatów i wieńców, po formalności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Urzędzie Stanu Cywilnego. Służmy też pomocą prawną.

W biurze przy ul. Orlej 24 przygotowana jest specjalna sala, w której przyjmowane będą osoby zamawiające usługę pogrzebową. Do ich dyspozycji przeznaczone jest także pomieszczenie z trumnami i urnami, z których na miejscu można dokonać wyboru i zdecydować się na taką, która przypadnie do gustu. Warto dodać, że swojej ofercie firma posiada około 60 rodzajów trumien oraz 100 rodzajów urn. Na wszystkie akcesoria oraz na samą usługę pogrzebową przewidziano zniżki i rabaty. 

Interesanci mogą skorzystać ze wszystkich usług związanych z pogrzebem zmarłych. Od przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego zaczynając, a na uroczystościach pogrzebowych w dostępnej na miejscu sali pożegnań kończąc. Nasi specjaliści dopełnią także wszystkich formalności dotyczących ubierania zmarłych, przygotowania ceremonii pożegnalnej i przewożenia ciał, również z innych miejscowości w Polsce i zagranicą. Do dyspozycji karawany najwyższej klasy, od jaguarów po mercedesy. Ważne jest też to, że firma posiada w Łodzi dwa własne krematoria, co pozwala na kremację zmarłych bez czekania w kolejce.