Tradycja - Rzetelność - Profesjonalizm
Firma H. Skrzydlewska

FIRMA H. SKRZYDLEWSKA ISTNIEJEMY OD 1937r.

Telefony czynne całą dobę
17.12.2022

W firmie H.Skrzydlewska dobrze wiemy, jak bolesna jest utrata bliskiej osoby, dlatego ułatwiamy Państwu załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od transportu osoby zmarłej, poprzez wybór sposobu pochówku – kremacja lub pochówek tradycyjny, wybór urny czy trumny, zadbanie o odpowiednią oprawę, dobór kwiatów i wieńców, po formalności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Urzędzie Stanu Cywilnego. Służmy też pomocą prawną.

Transport osób zmarłych

W ramach kompleksowej usługi pogrzebowej Firma H. Skrzydlewska zapewni nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej z naszych specjalistycznych chłodni, które znajdują się w domach pogrzebowych usytuowanych przy największych cmentarzach Łodzi, Zgierza i Głowna. Transport zwłok dokonywany jest na zlecenie osoby, która będzie zajmowała się organizacją uroczystości pogrzebowych. Firma H. Skrzydlewska przewozy osób zmarłych wykonuje nowoczesnymi karawanami, spełniającymi wszystkie wymogi sanitarne.

Usługa kremacji

Nasze doświadczenie oraz fachowy personel sprawiają, że usługę kremacji wykonujemy na najwyższym poziomie, zachowując przy tym pełen szacunek dla osób zmarłych. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi przejąć na siebie wszystkie formalności związane z kremacją oraz późniejszą organizacją uroczystości pogrzebowych.

Wybór kwiatów

Przy naszym biurze pogrzebowym w Pabianicach działa także kwiaciarnia, w której przygotować możemy odpowiednie wieńce i wiązanki na pogrzeb. Specjalizujemy się w usługach nietypowych – wieńcach dedykowanych, które w szczególny sposób uhonorują osobę zmarłą. Wyboru wieńców można także dokonać na naszej stronie internetowej – w naszej kwiaciarni online.