Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Wspomnienie Ś.P. Sylwii Gromadzińskiej - Wieloletniej Pracownicy Kwiaciarni H. Skrzydlewska

15.02.2022

W żałobie i zadumie żegnamy Sylwię Gromadzińską, wieloletnią pracownicę firmy H.Skrzydlewska, sumienną florystkę i wyjątkowego człowieka. W tym smutnym czasie zarząd, a także cała społeczność naszej firmy poświęcają zmarłej swoje myśli.

Wspominamy Panią Sylwię jako osobę serdeczną, która wielką dobrocią obdarzała wszystkich wokół. Koleżankom i kolegom z pracy dała się poznać jako osoba miła, kulturalna, a także szczera, o dobrej duszy i z poczuciem humoru, jakże potrzebnym w codziennym życiu.

Na tle naszej firmowej społeczności, Sylwię wyróżniała jeszcze jedna cecha - wyjątkowa miłość do wszystkich przedstawicieli braci mniejszych. W pamięci wielu z nas pozostanie jej widok, gdy podczas przerwy w pracy wychodziła na zewnątrz i karmiła gołębie, które sprawiały wrażenie, jakby właśnie tylko na nią czekały... Dzieląc się pokarmem, pokazywała swoje wielkie i szlachetne serce.

Pani Sylwia była oddaną bukieciarką, która przepracowała w firmie H.Skrzydlewska 21 lat. W tym czasie wykonała dziesiątki tysięcy zamówień i obsłużyła niezliczone rzesze klientów. Swoje obowiązki realizowała w wielu punktach firmy, w tym również jako kierowniczka kwiaciarni przy ulicy Szczecińskiej 100.

Śmierć tak doświadczonego i zasłużonego pracownika, weterana naszej kadry, zawsze boli. Dlatego też Sylwia Gromadzińska swoją sumiennością, oddaniem i samą obecnością, na zawsze pozostawi po sobie ślad w firmie H.Skrzydlewska. Właśnie dzięki takim ludziom, jak ona możliwy jest stabilny rozwój całego przedsiębiorstwa.

Pokój jej duszy.

Zarząd i społeczność firmy H.Skrzydlewska