Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Wspomnienie Ś.P. Agnieszki Gromadzkiej - Wieloletniej pracownicy kwiaciarni H. Skrzydlewska

03.01.2022

Firma H. Skrzydlewska pogrążyła się w żałobie i zadumie po śmierci Agnieszki Gromadzkiej, wieloletniej pracownicy, wyjątkowej florystki i wspaniałego człowieka. Dlatego w tych trudnych czasach zarząd firmy, a także koleżanki i koledzy poświęcają zmarłej swoje myśli.

Wspominamy Agnieszkę jako osobę wyjątkową i ciepłą, obdarowującą wszystkich wokół żarem płynącym z serca. Kobietę o nieskończonych pokładach dobroci dla otaczającego świata. Człowieka, który z czystej i samarytańskiej potrzeby niesienia pomocy, był dla wielu wsparciem. Mimo że życie nie raz rzucało pod jej nogi kłody, cierpliwie je zbierała i budowała swój dom. Jej hart i pogoda ducha, optymizm w ciężkich sytuacjach i odwaga w cierpieniu oraz chorobach, z którymi się zmagała, mogą służyć innym za wzór.

Agnieszka była wzorową pracownicą, a jej umiejętności i kompetencje mogłyby posłużyć za książkową definicję słowa FLORYSTA. Podczas kilkunastoletniej obecności w naszej firmie, nigdy nie było dla niej zadania, którego nie potrafiłaby zrealizować. Codziennie wkładała w pracę całe serce, a najbardziej wymagających klientów zaskakiwała swoimi kompozycjami i kunsztem, z jakim je wykonywała. Wielokrotnie podejmowała się najtrudniejszych, najokazalszych i wyjątkowych projektów dekoracyjnych. Była mistrzynią w organizacji pracy swojej i podległych jej zespołów. Dla wielu koleżanek i kolegów, których uczyła i wdrażała we florystyczne rzemiosło, stała się mentorem. Zawsze pierwsza przychodziła do pracy, a ostatnia opuszczała stanowisko. Jesteśmy jej ogromnie wdzięczni za wkład w rozwój firmy - tak Agnieszkę wspomina Pani Ilona, szefowa sieci kwiaciarni H.Skrzydlewska. 

Śmierć Agnieszki pozostawiła w firmie pustkę niemożliwą do wypełnienia - emocjonalną i kadrową. Utrata tak doświadczonego i oddanego pracownika jest dla firmy niepowetowaną stratą, lecz odejście tak uczynnego i dobrego człowieka jest tragedią dla nas wszystkich. Agnieszka Gromadzka na zawsze pozostawiła po sobie ślad, wypracowany talentem i zaangażowaniem. Właśnie dzięki takim ludziom firma H. Skrzydlewska może kwitnąć, a świat staje się lepszy.

Pokój jej duszy

Społeczność firmy H. Skrzydlewska