Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Wielkanoc

25.03.2016

Święta Wielkanocne to czas kiedy możemy na chwilę zapomnieć o sprawach codziennych. Skupiamy się wtedy na spotkaniach z bliskimi czy odpoczynku. Nieodłącznym elementem Wielkanocy są wiosenne ozdoby, które możecie Państwo znaleźć w naszych kwiaciarniach.

Wielkanoc kojarzy się z wiosną, czyli okresem kiedy przyroda budzi się do życia. Każdy z nas czeka na pierwsze promienie słońca. To także czas kiedy możemy przystroić swoje domy pięknymi kwiatami.

Nasze kwiaciarki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowują dla Państwa unikalne kompozycje kwiatowe. Mogą je Państwo znaleźć w naszych kwiaciarniach. Nieodłącznym elementem Wielkanocy są kurczaczki czy jajeczka. Te ozdoby znajdą Państwo także w naszych stroikach.

Wielkanoc jest także momentem kiedy możemy udać się na groby naszych bliskich. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa stroiki, które będą wyrazem pamięci i szacunku dla zmarłych.