Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Weź paragon, odbierz voucher, zobacz mecz!

19.10.2021

Sieć kwiaciarni H. Skrzydlewska już od lat jest strategicznym sponsorem Orła Łódź. Pomimo tego, że sezon żużlowy skończył się kilka tygodni temu, a do nowego jeszcze kilka miesięcy, wszystkich fanów łódzkiego żużla zapraszamy do akcji:

Akcja jest prosta - paragony, które każdy dostaje za zakupy w sieci Kwiaciarni H. Skrzydlewska, można wymienić na voucher, a ten na bilet na każdy mecz w nowym sezonie. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę 400 zł (dokładny regulamin poniżej).

 

Regulamin:

 

  • O Voucher mogą ubiegać się osoby, które zbiorą paragony na kwotę 400 zł za zakupy zrealizowane wyłącznie w sieci kwiaciarni H. Skrzydlewska.

  • Paragony można wymienić na Voucher w sklepie z pamiątkami klubowymi KŻ Orzeł Łódź, który znajduje na Stadionie Moto Arena w Łodzi, ul. 6-go Sierpnia 71 (kwiaciarnia H. Skrzydlewska).

  • Voucher uprawnia do otrzymania bezpłatnego biletu na jedno wybrane spotkanie ligowe KŻ Orzeł Łódź, rozgrywane w Łodzi (Stadion Moto Arena) w sezonie 2022 (bez fazy play off).

  • Voucher można wymienić na bilet w wyznaczonej kasie w dniu meczu ligowego - nie wcześniej niż dwie godziny i nie później niż 15 minut przed jego rozpoczęciem.

  • Terminarz rozgrywek eWinner 1. Ligi będzie dostępny na stronie www.orzel.lodz.pl w momencie jego ogłoszenia.

  • Wymiana vouchera na bilet będzie możliwa po potwierdzeniu zgodności imienia i nazwiska jego posiadacza z danymi dostępnymi w dowodzie osobistym (imię i nazwisko oraz nazwa miejscowości zamieszkania).

  • Promocja trwa do 31 grudnia 2021 r. Organizatorzy przyznają sobie prawo przedłużenia promocji.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać wysyłając e-mail na adres: info@skrzydlewska.pl. O akcji regularnie będziemy informować na naszym profilu na FB.