Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Piątek odlotowych rabatów w Sukcesji

17.06.2018

Firma H. Skrzydlewska to jedna z największych sieci kwiaciarni w Polsce. Nasze punkty są zlokalizowane w wielu miejscach w województwie łódzkim. Jedna z naszych kwiaciarni znajduje się w Sukcesji, gdzie w najbliższych dniach planowane są wyjątkowe akcje marketingowe.

W piątek 17 czerwca w Sukcesji odbędzie się akcja pod hasłem "Piątek odlotowych rabatów w Sukcesji". Większość sklepów tego dnia w godzinach 16 - 22 zaoferuje klientom wyjątkowe rabaty. Nie inaczej będzie w kwiaciarni H. Skrzydlewska. Wszyscy klienci, którzy odwiedzą nas tego dnia w podanych godzinach mogą liczyć na 30 % rabatu!

19 czerwca odbędzie się ostatnie losowanie w Wielkiej Loterii w Sukcesji. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 50 złotych mogą liczyć na specjalne losy. Nagrodą główną jest KIA Sportage z bonem paliwowym na 6 tysięcy złotych oraz pełnym bagażnikiem zakupów. 

Serdecznie zapraszamy do kwiaciarni H. Skrzydlewska w Sukcesji!