Firma H. Skrzydlewska; Sieć kwiaciarni, usługi pogrzebowe, krematorium Tradycja Rzetelność Profesjonalizm telefony czynne całą dobę +48 42 672 33 33 800 672 333, 195 88

Wspieramy łódzki sport

Załóż konto Produktów: 0
Wartość: 0 zł

Aktualności

Wielkanoc

25.03.2016

Święta Wielkanocne to czas kiedy możemy na chwilę zapomnieć o sprawach codziennych. Skupiamy się wtedy na spotkaniach z bliskimi czy odpoczynku. Nieodłącznym elementem Wielkanocy są wiosenne ozdoby, które możecie Państwo znaleźć w naszych kwiaciarniach.

czytaj więcej

Wiosenne bukiety

22.03.2016

21 marca świętowaliśmy nadejście astronomicznej wiosny. W naszych kwiaciarniach możecie Państwo znaleźć specjalne bukiety przygotowane na tę okazję.

czytaj więcej

Pamięć o Sprawiedliwych

07.03.2016

Delegacja firmy H.Skrzydlewska uczestniczyła w obchodach Europejskiego Dnia Pamięci o Sprawiedliwych. Składaliśmy kwiaty pod pomnikiem Sprawiedliwych Wśród Narodów świata – Polaków Ratujących Żydów i pod obeliskiem Żegoty w Parku Ocalałych. Ten drugi pomnik został ufundowany przez Rodzinę Skrzydlewskich.

czytaj więcej

Dla pań

02.03.2016

W naszym sklepie internetowym jest dostępny nowy katalog z ofertą specjalnie przygotowaną z okazji Dnia Kobiet. Oczywiście szeroki wybór wiązanek i bukietów jest dostępny we wszystkich katalogach, ale chcemy Państwu doradzić i ułatwić przed świętem Pań. Jednocześnie przypominamy, że kurier kwiatowy dowozi zamówienia na terenie Łodzi i okolic, ale kwiaty można zamówić nie tylko w naszej kwiaciarni internetowej, ale również w każdej kwiaciarni firmy H. Skrzydlewska.

Strona: